Sosyal Sorumluluk Dersi Ek Sınavı Yönergesi

İmza listesine imza atarken proje yapacağını belirten öğrencilerin isimleri: Bayram Aydın, Erbakan Orhan, Mustafa İyisoy, Oğuzhan Yüzgider, Selahattin Enes Omak, Emre Alcan, Onurcan Kandemir, Berkant uğur Karatekin, Kaan Demir, Ufuk Mehmet Kıvırcık, Eren Toker

(soyadını yanlış yazdığım arkadaşlar Teams’den yazarsa düzeltirim, imza listesinden bakıp, yazdım)

PROJE İÇİN KURALLAR NET BİR ŞEKİLDE BELİRTİLMİŞTİR. HERHANGİ BİR EKSİK HUSUS PROJENİZİN GEÇERSİZ SAYILMASINA NEDEN OLABİLİR.

Sınav 09.02.2022 Çarşamba günü 15.00’te başlayacak, 11.02.2022 Cuma günü 15.00’te bitecektir.

Sosyal Sorumluluk Dersi Ek Sınavı Kapsamında 09.02.2022-10.02.2022-11.02.2022 tarihlerinde aşağıdaki seçeneklerden birini tercih ederek, bireysel olarak bir sosyal sorumluluk faaliyeti gerçekleştirilecek ve aşağıdaki Proje Sonuç Raporu doldurularak 11.02.2022 Cuma günü 15.00-16.00 saatleri arasında gönderilecektir. Saat 16.00 olmadan gönder butonuna tıklamanız gerekmektedir. Aksi halde sınava girmemiş sayılacaksınız. Yaptığınız tüm işlem basamaklarını fotoğraflarla sonuç raporuna ekleyeceksiniz. Sonuç raporunun nasıl hazırlanacağını son iki ders kaydını izleyerek öğrenebilirsiniz. Bireysel olarak hazırlayacaksınız. Grup olarak yapmayacaksınız.

  1. Huzurevi ziyareti (çiçek vs götürerek)
  2. Hastane ziyareti (çiçek vs götürerek)
  3. Bakımevi vb bir yer ziyareti (çiçek vs götürerek)
  4. Hayvan barınağı ziyareti (Mama vs götürerek)
  5. Sokak hayvanlarına kulube (Tek başına mama vermek kabul edilmeyecek)
  6. Doğa temizliği (ormanlık geniş bir alanın temizliği. Temizlenecek alanın çöplü halinin fotoğrafı ve temiz halinin fotoğrafı olmalı. Toplanan çöplerin yani dolu çöp poşetlerinin görüntüsü olmalı. Geniş bir alanın temizliği olmalı)
  7. Ağaç, fidan dikimi (kendiniz dikeceksiniz. rastgele bir alan olmamalı, kurumlarca belirlenen bir alan olmalı)
  8. Yukarıdakilere benzeyen-bana sorarak onay aldıktan sonra yapabileceğiniz-bir yer ziyareti (Teams’den yazarak onay almanız gerekmektedir)

Proje sonuç raporu dışında yüklenen bir dosya kabul edilmeyecektir. Proje sonuç raporuna çektiğiniz fotoğrafları da eklemeniz gerekmektedir.

ÇEKTİĞİNİZ FOTOĞRAFLARDA YÜZÜNÜZ NET BİR ŞEKİLDE GÖRÜNMELİ. PROJE UYGULAMASI YAPTIĞINIZ YERDE OLMALISINIZ. PROJEDE BELİRTTİĞİNİZ İŞLEMİ YAPARKEN GÖRÜNMELİSİNİZ FOTOĞRAFTA.

Proje sonuç raporunu buraya tıklayarak açılan formdan göndermelisiniz. Form 11.02.2022 cuma günü 15.00’da açılacak, 16.00’da kapanacaktır. 15.00’den önce tıklarsanız form çalışmaz. 16.00 olmadan gönder butonuna tıklamanız gerekmektedir. Aksi halde formu gönderememiş ve sınava girmemiş sayılırsınız.

Başarılar Dilerim

SAYFADAKİ SON GÜNCELLEMEYİ 09.02.2022 17.20’DE YAPTIM. BAŞKA GÜNCELLEME YAPMAYACAĞIM.

İmza listesinde imzalar hizalama olarak kaydığı için sehven Mustafa İyisoy yerine proje yapacağını belirtmeyen başka bir kişi yazılmıştır. Hata farkedildiği için- sehven yapılan hata- düzeltilmiştir.